Hairwald

W ciętej ranie obecności

Kwadratowy cyrk PiS, brednie agenta Tomka

 

Dziadowski portal wPolityce – jak trafnie go określił Wojciech Sadurski – przeprowadził rozmowę z agentem Tomkiem, posłem PiS o nazwisku Kaczmarek.

 

Poziom rozmowy i sprawa z powodu, której ja przeprowadzono, sa żenujace. Niedawno jeden z tabloidów złapał tego Forresta Gumpa uwalonego na ulicy, jak chłeptał jakiegoś mamrota.

 

Kaczmarek tłumaczy się, że zdjęcia pochodza z pracy operacyjnej. Walczył z mafia, czy z jakaś inna wielka siatka przestępcza. Tak walczył, że się zachlał. Obecnie jego życie jest zagrożone. Kaczmarek twierdzi: „Dostaję groźby, że mnie zabija. Nie cofna się przed niczym”. Pewnie dostał groźby z mafii „Mamrota”.

 

Taki prawicowy makaron nawija na uszy podobnym sobie durniom. Nawet śmiać się nie chce. Ośmiesza to służby, które poznaliśmy, gdy szefem CBA był Mariusz Kamiński. Czego się nie dotknęli, spaprali, ale wcześniej musieli zrobić konferencję prasowa.

 

Gdyby nie te zdjęcia w tabloidzie to przestępcy by nie wiedzieli, że agent Tomek to agent Tomek, że celebrytę nie znajda w PiS. Kolejne tłumaczenie chlania typu „coś tam – coś tam”, klasyka innej trunkowej z PiS Elżbiety Kruk.

 

Mogliby politycy PiS umawiać się w jakiejś melinie, chlać przez kilka dni – alkohol nie szkodzi ich zdewastowanym szarym komórkom – nie opuszczać pomieszczenia, wytrzeźwieć w barłogu. Ani media by się nie dowiedziały, ani prezes, który przecież nie wychodzi na spacer ze swoim kotem, robi to za niego Adam Hofman, który pod drzwiami Kaczyńskiego zaprzyjaźnił się z futrzakiem.

 

Brednie Kaczmarek może fascynuja prawicowy elektorat, ale Polacy na to dziadostwo już nie moga patrzeć i słuchać. Z Polski zrobili kwadratowy cyrk.

 

Agent Tomek walczy z mafią „Mamrota”

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: