Hairwald

W ciętej ranie obecności

Muły intelektu PiS: Błaszczak i Brudziński

Błaszczak

Dwaj „intelektualiści” PiS wypowiadają się o sytuacji PO i konwencji tej partii zapowiedzianej na 29 czerwca. Mariusz Błaszczak, któremu otwierają się usta, to zamyka rozum, taka u niego przepustowość myśli: – Z Platformą jest jak z dzisiejszą pogodą – pada, w sondażach. Medialnego parasola ochronnego, który kiedyś był już nie ma. W związku z tym wymyślili taką formułę, żeby zmieniać statut, w jakimś takim miejscu w którym będzie dużo ludzi zrobić show. Jakie są z tego pożytki dla obywateli naszego kraju? Żadne.

A jaki pożytek z Kongresu PiS, który tego samego dnia odbędzie się w Katowicach? Żaden. Chociaż na Jarosława Kaczyńskiego można liczyć. Coś powie, kraj będzie pokładał się ze śmiechu.

Brudziński

Jeszcze bardziej nieprzytomny pisowiec, Joachim Brudziński. W wywiadzie dla „Gazety Polskiej” ten gbur życia publicznego twierdzi, iż Donald Tusk boi się gwizdów. Pewnie wtedy, gdy Kaczyński gwiżdże przez swoje szczerby w zębach i sapie.

Obydwaj politycy PiS nic nie mają do powiedzenia, jedynie kawałki, które nadają się do tabloidów. Taka ich głębokość” myślenia” wyprasowanych zwojów mózgowych, które szeleszczą jak pergamin. Gdyby były choć papierem toaletowym, można byłoby się przynajmniej podetrzeć. Muły, po prostu muły.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: