Hairwald

W ciętej ranie obecności

Zdeprawowany Watykan

Watykan-lobby

46-letni Don Patrizio Poggi, duchowny katolicki, wyszedł na wolność po pięciu latach aresztu, ujawnił włoskiej policji szokujące szczegóły dotyczące orgii seksualnych w Watykanie. Poggi był skazany za molestowanie 14- i 15-latków w swojej parafii w Primavalle pod Rzymem.

Policja włoska prowadzi śledztwo w stosunku do 4. podejrzanych, a jest ich więcej, bo Poggi wskazał 20, a wśród nich: dwaj byli duchowni, sekretarz jednego z ważnych kardynałów, kapelan wojskowy, wykładowca religii i prałat.

Nieletnich „chłopców do wynajęcia” rekrutował dla księży oficer karabinierów, miał sprowadzać ich na schadzki z pobliskich barów gejowskich i saun. Chłopcy otrzymywali zapłatę za swoje usługi w wysokości od 150 do 500 euro. Podejrzewa się, że pod przykrywką agencji modeli, prowadził bardziej zorganizowaną działalność werbunkową do świadczenia usług seksualnych.

Aferę „chłopców do wynajęcia”ujawnił papież Franciszek: „Gejowskie lobby, o którym się mówi, istnieje, to prawda. Musimy zobaczyć, co możemy z tym zrobić” – wyznał. Zdaniem włoskich dziennikarzy z „La Repubblica”, Benedykt XVI zrezygnował z urzędu z powodu „homoseksualnej kliki” w Watykanie.

Watykan to jedno z najbardziej zdeprawowanych miejsc na świecie. Ohyda.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: