Hairwald

W ciętej ranie obecności

Wolna Polska? Wolne żarty – to jest naprawdę! Małe, chore, podłe, lecz jest!

wolna-polska

Jest taka strona wolna-polska. Adres internetowy i layout świadczą, że jedna lub kilka osób korzysta z płatnego bloga na platformie wordpress. Na tej stronie – aktywny link wolna-polska.pl – wszystko jest wrzucone do worka antysemickiego, wszystko, co można pomyśleć. W żyłach Hitlera płynęła żydowska krew, zatem „oni sami zgotowali sobie ten los”, księżna Kate to żydówka po lobotomii, która wysłużyła się surogatką zapłodnioną podczas żydo-masońskiego rytuału, papież Franciszek jest masonem, Światowe Dni Młodzieży to Woodstock dla zjudaizowanych pseudo-katolików, a w Izraelu nosi się na czołach kody kreskowe.

gwiazda

Autor/autorzy z pewnością podejrzewają swoich domowników o żydowską krew. Matkę, bądź ojca. A może obydwoje.  Oto zapewnienie jakie można przeczytać w koślawej polszczyźnie (pisownia oryginalna):

Prawda jest tym, co dostaliśmy w spadku i jest naszym dziedzictwem, które oddamy następnemu pokoleniu. Mówić prawdę jest naszym obowiązkiem wobec samych siebie i wobec innych; To honor, obowiązek i nasz zapis dla przyszłych pokoleń. Jest to część naszego prawowitego dziedzictwa.

Czy serwis jest tylko zbieraniną chorych internetowych trolli, komentujących pojawiające się teksty, a te nie da się ukryć są najczystszej wody antysemickie, Żydem zakąszają do każdego wypitego kieliszka wódki – że zażartuję. News o tej stronie znalazłem na portalu naTemat.pl. Autor tak ją kwalifikuje:

Już po samych nagłówkach można zauważyć, że strona jest jawnie antysemicka. Wcale nie przeszkadza to w fakcie, że działa już od marca 2012 roku. Sposób tagowania artykułów również zwraca uwagę, bo orientację na stronie ułatwiają między innymi słowa: izrahell, złodzieje, syjonizm i jego zagrożenia, lichwiarze. Autorom tekstów nie jest obce nawoływanie do nienawiści, a także stwarzanie niezwykłych, barwnych historii, które często brzmią jak wyrwane z filmu science-fiction. Bo jak inaczej nazwać teorię, że księżna Kate wcale nie była w ciąży, a do tego wszystkiego oczywiście jest żydówką, którą przy okazji poddano zabiegowi lobotomii, przez co zachowuje się jakby „żyła w stanie ciągłego orgazmu”, a dziecko, które urodziła za nią surogatka zostało spłodzone przy pomocy satanistycznego rytuału żydo-masońskiego? Brzmi tak dziwacznie, że aż zabawnie.

Autor/autorzy nie piszą

Zabić wszystkich żydów/homoseksualistów/muzułmanów

lecz w komentarzach takie nawoływania się zdarzają.

Treści takie podlegają ustawie z 6 czerwca 1997 roku, która mówi jasno:

Art. 256. 
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1.

Art. 257. 
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

To nie tylko kwestia ksenofobii u autora/autorów, bądź paranoidalnego doszukiwania się spisków, przede wszystkim to przejaw, iż pacjenci zakładów zamkniętych bez klamek łażą sobie na wolności i mają dostęp do internetu.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: