Hairwald

W ciętej ranie obecności

Poganin Michalik nie z naszego świata

ndz

Cwaniacy i karierowicze próbują zdobywać stanowiska poprzez haniebną walkę z tym, co najważniejsze w naszym Narodzie: z wiarą, z Chrystusem, z moralnością

przestrzegł abp Józef Michalik.

Michalikowi zupełnie pomyliły się porządki. Cwaniakiem jest onże. Nie proszony zajmuje głos. Obraża przeciętną inteligencję Polaków, a jego brednie może mu odpowiadają. Dla Polaków jest ważny postęp cywilizacyjny, a nie anachronizm i skansen Michalika, który ubiera się, jak pingwin, albo klown.

Michalik obraża naród polski, na którym się tuczy. Nic w zamian nie dostarcza, bo tumanienie najsłabszej intelektualnie części narodu jest zaprzaństwem. Gdyby Michalik miał honor, opuściłby Polskę i udał się do swojej ojczyzny Watykanu. To, co szerzy, jest pogaństwem, jest cofnięciem się do czasów kamienia łupanego. Stamtąd wywodzi się Michalik, a nie z chrześcijaństwa.

Chrześcijaństwo pomagało nam wejść w historię, scalić Naród, wydobywać siły, przebaczać wrogom, pomagać obcym. I to za najwyższą cenę. A dzisiaj widzimy, jak pogaństwo idzie, często i my, prości ludzie, temu pogaństwu ulegamy. Ale ono idzie przez instytucje państwowe, przez środki przekazu

– Michalikowi w powyższym cytacie pomyliły się porządki, tak było 1000 lat temu. I nie Michalik tego dokonał, a Mieszko I – było to celem politycznym. Dzisiaj Michalik i Kościół w takiej postaci, jakiej doświadczamy, jest młyńskim kołem u szyi Polaków.

Michalik z każdym zaistnieniem w sferze publicznej kompromituje się. Wystarczy już tych bredni hierarchów Kościoła, pouczeń i moralizowania. Zdecydowanie lepiej potrafi to przeciętny Polak, niż Michalik.

Single Post Navigation

One thought on “Poganin Michalik nie z naszego świata

  1. Luciano on said:

    ” przebaczać wrogom,-” a policjanta ktory zwrocil sie do niego przez pan- zniszczyl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: