Hairwald

W ciętej ranie obecności

Kaczyński jako tygrys; śmiechu warte; wyliniały kot utuczony na wspólnym Polaków

kaczysński

Jarosław Kaczyński jak w każdym weekend objeżdża Polskę i mami Polaków, że potrafiłby rządzić. Jeszcze coś dobrze mu idzie – to kulawa polszczyzna, zaczynając zdanie nie wie, co powie na końcu, dlatego ma wpadki. Nic w życiu nie osiągnął, jeżeli do „osiągnięć” nie zaliczymy śmierci brata, bo Lech idzie na jego konto.

Rządził w IV RP i jest to najbardziej parciany okres w Polsce po 1989 roku. Najgorszy polityk na tak wysokim stanowisku. Pojęcie jego o patriotyzmie to skansen, czyli śmierdzące skarpetki – takie klimaty. A chrzanienie o modernizacji tego lewusa, włóżmy między bajki, nie potrafi uruchomić komputera.

Kaczyński jest najwyższej jakości patałachem. Esencją. Z wyglądu, wiedzy i traktowania drugiego. Bodaj w polityce największy złodziej, który tylko na ochronę wydaje rocznie przeszło milion złotych.

Jak on zarabia? Przecież nic nie potrafi. Jest to okradanie Polski i Polaków w białych rękawiczkach. Chroni się, bo boi, aby go nie opluto. Ochrona przed opluciem, bo temu i owemu mogłoby się zdarzyć, gdyby takie wstecznictwo spotkał na swojej drodze.

W tym objeździe po kraju mówił, że pod jego przewodem Polska mogłaby stać się tygrysem Europy. Chyba Kaczyński pozamieniał się głową ze swoim kotem. Ten też myśli, że jest tygrysem.

Chrzanił Kaczyński oczywiście o Donaldzie Tusku. Premier niedawno powiedział, że nie dziwi go, iż część Polaków nie wie, czyim ustaleniom ws. katastrofy smoleńskiej może ufać. Jak stwierdził, wynika to z „upiornego pod każdym względem zamieszania, jakie wytworzył PiS z Macierewiczem na czele”. A Kaczyński taką na to udzielił odpowiedź:

W demokratycznym kraju, w którym funkcjonuje rzeczywista demokracja, gdyby premier powiedział coś takiego, to długo by premierem nie był.

Kompletnie jełopek nie wie, co mówi. Tusk na brednie Macierewicza i Kaczyńskiego ma nie odpowiadać? Przecież on rządzi, bierze odpowiedzialność. Ktoś taki, jak Kaczyński rządzący, to po pół roku byśmy zwijali Polskę i poszli w niewolę.

Najgorsze zaprzaństwo jakie mogło nam się zdarzyć. Fizycznie gabarytowy kurdupel, intelektualnie – Forrest Gump. Większa relacja z objazdu Polski pod tym linkiem.

Single Post Navigation

3 thoughts on “Kaczyński jako tygrys; śmiechu warte; wyliniały kot utuczony na wspólnym Polaków

 1. Uprzejmie proszę o nie obrażanie Forresta Gumpa porównaniem do Jarozbawa.

 2. Tekst jest kapitalny Hair. Nie wiem tylko czy Pański kunszt płynie z wydalania słów głową, ustami czy ręką. Zresztą wszystko jedno. Będę z niecierpliwością czekał na Pańskie dalsze wyczyny, szczególnie ten, mam nadzieję, dotyczący fotografii na okładce tygodnika ‚w Sieci’. Do Miłego

 3. tumry on Październik 27, 2013 o 6:55 pm said:
  Kto głupi uwierzy !! Kto mądry pomyśli.!!
  Juz raz, w foto shopie „obrabiali zdjęcie skrzydła” dla”ekspertów” a ci na tym prowadzili „procesy myślowe” i robili wyliczenia komputerowe.
  To czemu tym razem nie.
  Tyle juz wyszło podłości „Macierewiczów” na tylu kłamstwach,nielogicznościach i mataczeniu go złapano to mimo tego ze „idzie w zaparte” coraz mniej ma wyznawców.
  Wierzą ci co manipulują we własnym celu i co liczą na posady gdy i „z wdzięczności za wierność” o nich nie zapomną.Pozostaje reszta analfabetów tych co z podstawami fizyki i chemii miała zawsze w szkole kłopoty I z łaski”przechodziła z klasy do klasy”
  Ile ich jest w procentach ?odliczając „hoplitów prezesa’ i tych co to zarabiają pisząc książki artykuły lub „sprzedając wysyłkowo „Raporty” Macierewicza.
  No ilu??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: