Hairwald

W ciętej ranie obecności

Pospieszalski broni Bashobory, jakby znajdował się w Państwie Islamskim

jan pospieszalski

Tak zwany charyzmatyk z Ugandy o. John Bashobora stał się pośmiewiskiem – i słusznie. W Licheniu prowadził rekolekcje, a tak naprawdę nabijał kabzę biskupom i sobie.

Bashobora zasłynął wskrzeszeniem 27. umarłych, jedno zmartwychwstanie ponoć widział poseł John Godson. Jak się nie śmiać z podobnych bredni. Bashobory broni Terlikowski, za obronę wziął się w swoim stylu Jan Pospieszalski na łamach Frondy.

Pospieszalski obruszył się na felieton Michała Wilgockiego w „Wyborczej”, w którym skrytykował TVP1 za materiał Krzysztofa Ziemca w „Wiadomościach”, dziennikarz przeprowadził wywiad z Bashoborą.

Wg

Pospieszalskiego, krytyka TVP za wywiad z o. Bashoborą to niemal taka sama zbrodnia, jakich dopuszczają się w Iraku terroryści z ISIS.

JAN POSPIESZALSKI
Fragment wywiady dla Frondy

Ci, którzy dziś z taką nienawiścią zareagowali na obecność o. Bashobory w telewizji publicznej pokazują, że są duchowymi pobratymcami tych, którzy dokonują straszliwych zbrodni w Iraku.

 

Czy Pospieszalski jest przy zdrowych zmysłach, gdy porównuje krytykę ze zbrodniami Państwa Islamskiego? Chyba że Pospieszalski w międzyczasie został mułłą, bo mułem zawsze był. A nawet osłem.

Więcej >>>

wprowadzenie do chrześcijaństwa

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: