Hairwald

W ciętej ranie obecności

Antysemici prawicowi zarzucają antysemityzm „Newsweekowi”, aby z siebie zrzucić odium; wstrętne metody braci Karnowskich

newsweekKornhauser

Ale „Newsweek” wdepnął. Za sprawą artykułu, w którym napisano, iż teść Andrzeja Dudy, wybitny poeta Julian Korhauser jest Żydem, do czego sam głośno się przyznaje, antysemici z prawicy – m.in. z portalu braci Karnowskich wPolityce.pl – zarzucili tygodnikowi Tomasza Lisa właśnie antysemityzm.

Tak antysemici mają.

Dla portalu naTemat.pl mówi właśnie o tym prof. Jan Leociak. Zarzut antysemityzmu sformułował jednak Jarosław Kaczyński, który o innym artykule „Newsweeka” o lewym zatrudnieniu pisowców na etatach asystentów europosłów PiS w Brukseli, powiedział, że przypomina mu to rok 1968.

kornhauser

Głos nawet zajął syn Juliana Korhausera, też poeta, Jakub:

jakubKorn

Zaś publicystka „Wyborczej” Dominika Wielowieyska uważa, że w elektoracie PiS żydowskie pochodzenie jest podejrzane, stąd taka nerwowość w sztabie Dudy.

wielowieyska3

wielowieyska4

wielowieyska5

Więcej >>>

Single Post Navigation

One thought on “Antysemici prawicowi zarzucają antysemityzm „Newsweekowi”, aby z siebie zrzucić odium; wstrętne metody braci Karnowskich

  1. To jest klasyczne odwracanie kota ogonem,bo akurat antysemicki jest elektorat PiS-u,zwłaszcza ten tzw.moherowy,a nie Newsweek.A te mocniej walnięte mohery są do tego stopnia radykalne,że uważają wszystkich Żydów(oczywiście oprócz Matki Boskiej,Jezusa i Apostołów) za parchy.Tak więc PiS ginie teraz od broni,którą sam wymachiwał.A sprawa jest poważna,bo radykałowie uznali nawet Andrzeja Dudę za parcha,zaraz jak tylko wypłynęła sprawa ożenku Dudy z Żydówką de domo Kornhauser.A ci najbardziej odjechani myślą,że Agata Kornhauser-Duda jest szpiegiem Mossadu szkodzącym Polsce.Jeszcze nie wiadomo jak to wszystko wpłynie na wybory?-bo radykałowie wycofali poparcie dla Dudy skoro ten przestał być tzw”Prawdziwym Polakiem” i zerkają na Mariana Kowalskiego jako na”Prawdziwego Polaka”.Do wyborów jeszcze ponad miesiąc i wszystko może się odwrócić,a Marian Kowalski może zostać”czarnym koniem” tej gonitwy.Znajdą się również tacy,którzy właśnie Mariana Kowalskiego obarczą winą za „żydowską intrygę” uderzającą w Andrzeja Dudę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: