Hairwald

W ciętej ranie obecności

Eugeniusz Kaczyński i drugi geniusz Duda. A Petru czegoś chce

ryszardPetru

W szybkim tempie rośnie nam drugi geniusz polityczny. Wiadomo, że pierwszym geniuszem jest Jarosław Kaczyński, a drugi jeszcze ma ten europejski przedrostek, ale szybko to się zmienia, na razie Andrzej Duda jest eugeniuszem, ale odrzuci eu i będzie geniuszem.

Geniusz Kaczyński nie łaził na Radę Bezpieczeństwa Narodowego – bo po co? Wszak Bronisław Komorowski został wybrany przez nieporozumienie.

Ale na jaki świetny pomysł wpadł eugeniusz Duda. Ho, ho. Nie powołał Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Bo kto z PiS miałby przychodzić? Prezes, który nie został na nic wybrany, nawet na nieporozumienie, bo dożywotnio jest nieporozumieniem?

A może jego figurantka Szydło? Czy byłoby tak, że prezes pstryknie, a premier schodzi z ław rządowych i nadstawia uszu, a może dostaje po nich?

Z tymi naszymi eugeniuszami jest wielki problem. Świat ich strofuje, a oni twierdzą, że wszyscy się mylą.

Ryszard Petru ma problem, bo zaapelował do eugeniusza, aby wreszcie powołał RBN. Chciałby dowiedzieć się, jakie to nowe fakty wpłynęły na powstanie nowej komisji smoleńskiej?

Nikt ich nie zna. Wszak od tego zależy bezpieczeństwa kraju. Antoni Macierewicz znany jest w Europie, jako ten, który za siebie nie odpowiada. Jeszcze wywoła wojnę, przecież po coś to nowe AK (Armię Krajową) powołuje. Czyżbyśmy szykowali się na Putina?

A czy dla wszystkich starczy giwer? Pewnie o tym chciałby się też dowiedzieć Petru. Będziemy bronić ojczyzny, jak Tworek, jak ostatniego guzika.

petruApeluje

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: