Hairwald

W ciętej ranie obecności

Pisowcom drążą kolana. Prezes wraca

Ponoć lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ma się coraz lepiej i lada chwila wróci na Nowogrodzką. Parlamentarzyści truchleją w obawie, że ich seksualne grzeszki przy okazji też wyjdą na jaw zwłaszcza, że na horyzoncie partyjne postępowanie dyscyplinarne, w sprawie ujawnionego niedawno romansu posła Pięty.

Okazuje się bowiem, że o grzesznym życiu pana posła z panią Izabelą wiedziała spora grupa PiS – wskich parlamentarzystów.

Łaził z nią po Sejmie, restauracji, wreszcie w hotelu na noc. Przecież było wiadomo, że są razem” – powiedział „Faktowi” jeden z posłów PiS. Na dodatek przedstawiał ją jako „asystentkę” w pracach dla komisji śledczej ds. Amber Gold.

W tej sytuacji faktycznie strach się bać, bo nie on pierwszy i nie ostatni uprawiał romans „na asystentkę”. Tak naprawdę, ten typ romansu stał się już codzienną praktyką.

Skończyły się czasy zamawiania prostytutek do Sejmu albo romansów typu poseł – posłanka. Teraz ci, co lubią ten sport, mają „asystentki”” – mówią zgodnie posłowie. Bo asystentkę można wszędzie przyprowadzić, ona – pracuje, albo udaje, że pracuje; albo „pracuje inaczej” – ale wytłumaczyć się można. Nawet przed żonami. „Ministrowie też tak robią” – mówi jeden z nich. I dodaje, że wielu ukrywa nie od dzisiaj kochanki właśnie jako „asystentki”.

Z tego co poszło po Sejmie, będzie tak, że rzecznik Karol Karski ponoć będzie wzywał wszystkich świadków prowadzania się Pięty z tą kochanką. A tutaj i inni także na noc przyprowadzali swoje. Więc sprawy się rypną” – martwi się poseł PiS.

Inny dodaje, że grozą powiało do tego stopnia, że niektórzy, od czasu afery Pięty, odprawili swoje kochanki. Przynajmniej na jakiś czas. „Jeden, kumpel w sumie, ale powiem. Też z taką „asystentką” wiadomo, co robił. Teraz jej powiedział, żeby nawet się nie pokazywała w okolicy Sejmu, tak się boi. No i sam teraz chodzi chwilowo” – powiedział poseł PiS. Kolejny potwierdził, że i inni „romansowcy” z PiS na razie poodprawiali swoje panie lub panny. Najwyraźniej postanowili przeczekać największy zamęt, przynajmniej do chwili aż przycichnie sprawa Pięty i pani Izabeli.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: