Hairwald

W ciętej ranie obecności

Mateuszek Kłamczuszek – licznik kłamstw Morawieckiego

Wybory samorządowe 2018. 87 kłamstw wyliczyli premierowi Mateuszowi Morawieckiemu ludowcy od początku kampanii wyborczej. W Kielcach lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz uruchomił licznik kłamstw. – Będziemy go aktualizować – zapowiedział.

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego otworzył w Targach Kielce konwencję wyborczą partii w województwie świętokrzyskim.

– Idziemy swoją drogą, niezależną od totalnej władzy i liberalnej opozycji. Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które szuka zgody i porozumienia, ale zawsze stoi po stronie wartości – powiedział lider PSL.

Mówił m.in. o programie wyborczym oraz o sytuacji politycznej w Polsce. Podkreślał, że niebezpieczna jest wizja tych, którzy obecnie „mienią się rycerzami sprawiedliwości, a tak naprawdę niosą na swoich sztandarach nienawiść, którą zatruli serca i umysły”.

Przez trzy lata PiS upokorzył samorząd

– Oni dzisiaj przybierają coraz piękniejsze szaty, aby ukryć, że król jest nagi. Mówią, że kochają samorząd, a przez trzy lata upokorzyli go, odebrali kompetencje, pozbawili kreowania rzeczywistości samorządowej w sprawach ochrony środowiska, gospodarki wodnej, termomodernizacji. Na to naszej zgody nie ma – mówił o rządach Prawa i Sprawiedliwości Kosiniak-Kamysz.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: