Hairwald

W ciętej ranie obecności

Obalić dyktaturę proboszczów

Waldemar Kuczyński dołączył do osób, których zdaniem Kościół katolicki hamuje demokrację w naszym kraju. Zdaniem ministra w rządzie Tadeusza Mazowieckiego należy „obalić dyktaturę proboszczów”.

>>>

Więej >>>

Depresja plemnika

Jarosław Kaczyński jest wewnętrznie zdruzgotany śmiercią przyjaciółki, brata, matki i myślę, że poczucie proporcji  i rzeczywistości jest u niego zachwiane. Bardzo mu współczuję, ale myślę, że wewnętrzna tragedia nie usprawiedliwia niszczenia wszystkiego wokół siebie – ocenia prof. Jadwiga Staniszkis, socjolog. – Moim zdaniem prawdziwa wiara to przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka, a robienie z jakichś zmitologizowanych założeń czy symboli, jak tęcza, czegoś tak zasadniczego jest czymś absurdalnym i pokazuje tak naprawdę wewnętrzną pustkę pisiaków – mówi o zatrzymaniu Elżbiety Podleśnej

View original post 1 763 słowa więcej

 

Single Post Navigation

3 thoughts on “Obalić dyktaturę proboszczów

 1. jerzyna on said:

  A gdzie Kuczyński był jak T.Mazowiecki z klęcznikiem niby profesorem Samsonowiczem wprowadzali tylnymi drzwiami,religię do szkół.
  Łamiąc przy tym prawo.!!!!
  Siedział cicho w kącie.???
  Teraz przypomniał.
  Karierowicz.

  • W 89 roklu była zupełnie inna sytuacja społeczno-polityczna.
   Karieropwicz, który siedział kilka lat w więzieniu. Dobre.
   Oprócz tego – kolego – karierowiczem nazywasz człowieka o wybitnym umyśle, o czym świadczą jego książki z najwyższej półki intelektualnej.
   Tak samo karierowiczem można byłoby nazwać np. Alberta Einsteina.
   Wychodzi na to, Jerzyna, że jesteś ludzkim zgniłkiem. Zgnilizną i do tego analfabetą, jest taki rodzaj nioeuków, którzy niby pisać potrafiąś, ale są tępi jak pień.

 2. Nitager on said:

  Naprawdę prof. Staniszkis musiała zobaczyć to na własne oczy, dotknąć, pomacać i pomiętolić, aby uwierzyć w coś, co było OCZYWISTE dla każdego średnio inteligentnego człowieka? Coś, co widział każdy myślący obywatel, na długo zanim pełnia władzy została przekazana jednemu, niezrównoważonemu człowiekowi, emocjonalnie znajdującym się na poziomie ośmiolatka?
  Ludzie mogą się mylić, ale od kogoś z tytułem profesora socjologii mam chyba prawo wymagać elementarnej wiedzy na temat ludzkiej psychiki. To między innymi jej i jej poparciu dla prezesa, zawdzięczamy rozwałkę demokracji Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: