Hairwald

W ciętej ranie obecności

Zbudowali państwo mafijne

Roman Giertych na temat władzy polityków PiS w kontekście afery związanej z prezesem Najwyższej Izby Kontroli Marianem Banasiem.

– Minęły dwa tygodnie od emisji materiału TVN o szefie NiK i sutenerach z jego kamienicy i nie ma żadnej reakcji. Państwowe służby okazały się bezradne – mówi dziennikarz Bertold Kittel.

Prof. Wojciech Sadurski (prawnik): Jeśli kombinacjom Banasia, dworowi Glapińskiego, deweloperce Kaczyńskiego, korupcji w Polskiej Fundacji Narodowej i Komisji Nadzoru Finansowego, mafii trollowej u Ziobro itp., władza może przeciwstawić tylko nagrania Neumanna z brzydkimi słowy sprzed 2 lat – ale i tak lepszymi niż na taśmach Morawieckiego – to jest dobrze!

– A gdy do tego dodamy, że kamienicę, która bandytom służyła jako miejsce zarabiania na sutenerstwie wyremontowano z publicznych dotacji, które dostawała spółka syna Banasia, to mamy mega aferę, która powinna zmieść PiS z powierzchni ziemi. To nie państwo teoretyczne a mafijne – ocenia dziennikarz Michał Kuczyński.

Giertych przed wyborami

Za tydzień rozstrzygniemy: Rzeczpospolita Polska, czy Rzeczpospolita Banasia i Kaczyńskiego. Wczorajsze Fakty TVN ujawniły, że prezes NIK, b. Minister Finansów i b. szef Krajowej Administracji Skarbowej to człowiek, który swoje główne źródło utrzymania ma na podstawie relacji ze zwyczajnym bandytą skazanym za grożenie ludziom gwałceniem małoletniej córki i obcinaniem kończyn. Powtórzę, gdyż ktoś, kto nie oglądał Faktów może nie wierzyć własnym oczom: gangster robiący interesy z szefem Najwyższej Izby Kontroli został skazany za grożenie gwałtem i obcinaniem piłą mechaniczną rąk i nóg.

Na miłość Boską! Do jakiego poziomu otępienia doszliśmy! Dzisiaj przeglądam media i mam wrażenie, że wszyscy bardziej się interesują pogrzebem ojca premiera, niż taką informacją, która w każdym kraju, a w Polsce jeszcze cztery lata temu, wstrząsnęłaby każdym rządem. Dzisiaj na portalu Radia Maryja naliczyłem kilkanaście materiałów propagandowych PiS, ale informacji o tym, ze sutener i potencjalny morderca i gwałciciel to zaplecze ministrów rządu nie znalazłem. I wiecie Państwo, co jest najgorsze? Że Jarosław Kaczyński musiał o tym wiedzieć.

Gdyby nie wiedział, to już dawno Banasia odwołałby. Banaś szefem NIK-u został nie dlatego, że służby nie wiedziały o jego relacjach z gangsterami, tylko dlatego, że właśnie wiedziały i mają go w związku z tym spolegliwego jak kukiełkę. Nie wzywając do rezygnacji szefa NIK Prawo i Sprawiedliwość wzięło na siebie odpowiedzialność za to, że można być jednym z najważniejszych, konstytucyjnych organów Państwa i brać pieniądze od ludzi, którzy są gotowi gwałcić i obcinać piłą kończyny. Jeżeli jest jakiś poziom zepsucia Państwa, to chyba jesteśmy na dnie.

Obiecywali koniec państwa teoretycznego, a zbudowali sprawne państwo mafijne. Gdzie ochraniani przez rząd gangsterzy czerpią korzyści z nierządu. Gdzie złodziei, oszustów i bandytów prokuratura chroni, o ile są z PiS. Gdzie niewygodnych świadków skrycie ktoś likwiduje, a prokuratura zamiast szukać sprawców, to ich kryje przed rodziną ofiary.

Raport RPO, który pokazał, że jeden ze skazanych po wyjściu z celi, gdzie zginął Kostecki chodził nie będąc przeszukany po więzieniu, wynosząc bez kontroli swoje rzeczy z celi i kontaktując się z kim chciał, to kolejny przykład, że Państwo wspiera bandę sutenerów. Uważam, że Kosteckiego zamordowano za to, że ujawnił nielegalne interesy CBŚ z mafią porywającą dziewczyny i czerpiąca korzyści z nierządu. I niestety wiele wskazuje na to, że w więzieniu, w którym siedział doszło do przestępstw w działaniu funkcjonariuszy naszego Państwa, o czym wspomina RPO w swym raporcie.

Szanowni Państwo! Za tydzień wybory. Apeluję jeszcze raz do przedsiębiorców, aby ustanowili specjalne premie dla wszystkich pracowników, o ile PiS nie otrzyma większości pozwalającej sformułować rząd.

Apeluję o ostracyzm towarzyski w tej części społeczeństwa, gdzie jest zrozumienie zła, jakim jest PiS, wobec tych, którym nie chce się iść na wybory. Tacy ludzie mogą być współodpowiedzialni za rządy mafijne.

Apeluję wreszcie do wszystkich moich braci i sióstr w wierze. Nie słuchajcie się tzw. mediów katolickich. Są to tak naprawdę w większości media rządowe opłacane z naszych, publicznych pieniędzy. Łudzą Was, że zdegenerowane środowisko mafijne będzie chronić wartości katolickie. Ludzie, którzy tolerują prostytucję, sutenerstwo i zastraszanie piłą mechaniczną mają być gwarantem wartości rodzinnych? To jest złuda. To tak jakbyśmy gangstera od Banasia zrobili dyrektorem szkoły dla dziewcząt i wierzyli, że zapewni dobre, katolickie wychowanie. To nasz Kościół zapłaci cenę za ewentualne utrwalenie tego mafijnego państwa, bo poprzez media, które się na Kościół powołują jawnie wspiera ten układ i gniew ludzi, gdy do końca wyjdzie na jaw czym jest ta mafia, spadnie właśnie na Kościół w Polsce.

Jeszcze raz apeluję: idźmy na wybory i wygrajmy z nimi. A może wówczas co roku każdego 13 października będziemy obchodzić ten dzień jako Święto Obrony Demokracji.

Single Post Navigation

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: